ایده گستر

ایده گستر

وبلاگ


AMP stories

;AMP stories خوانندگان را در محتویات کامل روی صفحه، غوطه ور می کنند. این فرمت با استفاده از امکانات پروژه AMP امکان ایجاد محتوای بصری سریع، باز و کاربر را برای اولین بار فراهم می کند. دلایل استفاده از AMP stories: آنها جذاب هیستند: با گسترش دادن به صورت بصری صفحه نمایش خوانندگان را پر می کند، AMP stories فرصت های خلاقانه ای برای داستان سرایی، با انعطاف پذیری در طراحی ارائه می دهد. تج . . .

مشاهده . . . »

تفاوت بین صفحه های سریع موبایل (AMP) و صفحات قابل استفاده موبایل (Mobile-Friendly )

هیچ کسب و کار نمیتواند اهمیت داشتن محتوای وبسایت خود را به درستی و به سرعت در دستگاههای همراه نمایش دهد. اما، با انواع مانند سرعت اینترنت و اندازه های مختلف صفحه نمایش، دسترسی به وب تلفن همراه یک کار چالش برانگیز است. گوگل همواره بر روی کاربر تمرکز کرده است و تجربه کاربر همواره مهمترین عامل رتبه بندی بوده است. تجربه کاربر همیشه با زمان بارگذاری صفحه شروع می شود. در برخی از کشورها که سرعت . . .

مشاهده . . . »

google AMP صفحات موبایل سریع

AMP یک کتابخانه منبع باز است که راه ساده ای برای ایجاد صفحات وب است که مجاز، صاف و بار را به صورت مجتمع برای کاربران بلافاصله فراهم می کند. صفحات AMP فقط صفحات وب هستند که می توانید به آن ها پیوند داشته باشید و آنها را کنترل کنید. AMP بر روی مجموعه مهارت های موجود و چارچوب های خود برای ایجاد صفحات وب ایجاد می کند. AMP توسط بسیاری از سیستم عامل های مختلف پشتیبانی می شود و در مرورگرها سازگ . . .

مشاهده . . . »

گوگل آنالیتیک قابلیت های Cross Device را با Google Signals معرفی می کند

گوگل آنالیتیک به تازگی شرع به تست نسخه بتا یک ویژگی جدید به نام گوگل سیگنال ها; که قابلیت های گزارش دهی و بازاریابی cross-device را ارائه می دهد، را کرده است. ; کاربران که انتخاب می کنند برای فعال کردن گوگل سیگنال ها می توانند از ویژگی های جدید تبلیغاتی استفاده کنند که برای درک بهتر مشتریان در دستگاه ها پیشرفت می کنند. ; Google Signals ارتقاء ویژگی های موجود موجود برای فعال کردن موارد . . .

مشاهده . . . »